League Time Home Score Away HT
JAP J3L 15/05 - 11:00 Kagoshima Utd 0 - 1 Fujieda MYFC 0 - 0
JAP J1L 15/05 - 13:00 คาชิมะ แอนต์เลอส์ 5 - 3 โยโกฮาม่า เอฟ มารินอส 1 - 1
SOU K3L 15/05 - 13:00 Gangneung 2 - 0 Yangju 1 - 0
AUS NPLT 15/05 - 13:30 Glenorchy Knights 3 - 0 Launceston 2 - 0
AUS NPLT 15/05 - 13:30 Riverside Olympic 2 - 1 Clarence Zebras 2 - 1
AUS NPLNNSW 15/05 - 14:00 Half time Weston Workers 1 - 3 Lake Macquarie 1 - 3
CHI JL 15/05 - 14:00 Half time Beijing Sport University 0 - 1 Nanjing City 0 - 1
HON PL 15/05 - 14:00 Half time Eastern AA 2 - 0 Pegasus 2 - 0
JAP J1L 15/05 - 14:00 Half time คาชิวะ เรย์โซล 0 - 3 เอฟซี โตเกียว 0 - 3
JAP J1L 15/05 - 14:00 Half time โออิตะ ตรินิต้า 0 - 1 สากัน โตสู 0 - 1
JAP J1L 15/05 - 14:00 Half time ซานเฟรซเซ ฮิโรชิม่า 0 - 0 โตกุชิม่า วอร์ทิส 0 - 0
JAP J1L 15/05 - 14:00 Half time วิสเซล โคเบะ 0 - 0 เซเรโซ โอซาก้า 0 - 0
SOU KL2 15/05 - 14:00 Half time Gimcheon Sangmu 0 - 1 Daejeon 0 - 1
SOU K3L 15/05 - 14:00 Half time Daejeon Korail 1 - 0 Hwaseong 1 - 0
AUS NPLNNSW 15/05 - 14:10 Broadmeadow 0 - 1 Lambton J. 0 - 1
AUS NPLACT 15/05 - 14:30 Monaro Panthers 0 - 1 Tuggeranong Utd 0 - 1
AUS NPLQ 15/05 - 14:30 Gold Coast Knights 0 - 0 Olympic FC 0 - 0
AUS NPLV 15/05 - 14:30 Hume City 0 - 0 Heidelberg Utd 0 - 0
SOU DC 15/05 - 14:30 Maritzburg Utd U23 0 - 0 TS Galaxy U23 0 - 0
SOU KL1 15/05 - 14:30 Gangwon 0 - 0 Suwon City 0 - 0
CHI L 15/05 - 14:35 Dandong Tengyue 0 - 0 Hubei Istar 0 - 0
CHI L 15/05 - 14:35 Guangxi Pingguo Haliao 0 - 0 Xian Wolves 0 - 0
CHI L 15/05 - 14:35 Hebei Zhuoao 0 - 0 Wuxi Wugou 0 - 0
CHI L 15/05 - 14:35 Qingdao Youth Island 0 - 0 Sichuan Minzu 0 - 0
CHI L 15/05 - 14:35 Shaanxi Beyond 0 - 0 Yichun Grand Tiger 0 - 0
CHI L 15/05 - 14:35 Xiamen Ludao 0 - 0 Quanzhou Yaxin 0 - 0
AUS BPL 15/05 - 15:00 Bayside - Western Spirit
JAP J1L 15/05 - 15:00 โยโกฮามา - โชนัน เบลล์มาเร่
ROM L2 15/05 - 15:00 Comuna Recea - Unirea Slobozia
SOU DC 15/05 - 15:00 Amazulu U23 - Cape Town City U23
SOU DC 15/05 - 15:00 Bloem Celtic U23 - Baroka U23
SOU DC 15/05 - 15:00 Golden Arrows U23 - Supersport Utd U23
SOU DC 15/05 - 15:00 Stellenbosch U23 - Chippa Utd. U23
SOU DC 15/05 - 15:00 Swallows U23 - Black Leopards U23
AUS BW 15/05 - 15:30 Wacker Innsbruck W - Sturm Graz W
CAM C 15/05 - 15:30 NagaWorld - National Defense
CAM C 15/05 - 15:30 Visakha - Police Commissary
ROM L3 15/05 - 15:30 Steaua Bucuresti - Ulmu
AUS NPLV 15/05 - 16:00 Dandenong Thunder - Altona Magic
BEL VLR 15/05 - 16:00 Brest 2 - FC Gomel 2
ITA P1 15/05 - 16:00 สปาล U19 - เอซี มิลาน U19
JAP J2L 15/05 - 16:00 Ryukyu - Tochigi
KAZ PL 15/05 - 16:00 Kyzylzhar - Kaspij Aktau
KYR PL 15/05 - 16:00 Ilbirs - Abdish-Ata
POL IIIL 15/05 - 16:00 Unia Janikowo - Baltyk Koszalin
POL EW 15/05 - 16:00 Czarni Sosnowiec W - Slask Wroclaw W
POL EW 15/05 - 16:00 Medyk Konin W - UKS SMS Lodz W
SER SL 15/05 - 16:00 Polet Dorcol - Sremcica
SER SL 15/05 - 16:00 Teleoptik - OFK Beograd
SPA PDW 15/05 - 16:00 Sevilla FC W - Madrid C. W
SPA PDW 15/05 - 16:00 Valencia W - Betis W
UKR DL 15/05 - 16:00 Karpaty Halych - Uzhhorod
AUS A 15/05 - 16:10 นิวคาสเซิ่ล เจตส์ - เซ็นทรัล โคสต์
AUS NPLQ 15/05 - 16:15 Capalaba FC - Gold Coast
BEL VLR 15/05 - 16:15 Din. Minsk 2 - Smorgon 2
AUS NPLQ 15/05 - 16:30 Magpies Crusaders - Logan Lightning
HON PL 15/05 - 16:30 Kitchee - Lee Man Warriors
SIN PL 15/05 - 16:30 อัลบิเร็กซ์ นิงาตะ - Young Lions
SIN PL 15/05 - 16:30 แทมปิเนส โรเวอร์ส - Balestier Khalsa
CHI SL 15/05 - 17:00 Qingdao FC - Chongqing Liangjiang Athletic
ENG PLU18 15/05 - 17:00 เชลซี U18 - ฟูแล่ม U18
EST M 15/05 - 17:00 Parnu JK Vaprus - Levadia
EST M 15/05 - 17:00 Tulevik - Kuressaare
EST E 15/05 - 17:00 Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond U21
GEO CEL2 15/05 - 17:00 Merani Tbilisi - Gagra
ITA P2 15/05 - 17:00 Pescara U19 - สเปเซีย U19
KEN PL 15/05 - 17:00 Tusker - KCB
LIT AL 15/05 - 17:00 Kauno Zalgiris - Dziugas Telsiai
POL IIIL 15/05 - 17:00 Jagiellonia II - Skierniewice
POL IIIL 15/05 - 17:00 Legia II - Legionowo
POL IIIL 15/05 - 17:00 B. Gdynia - Stezyca
POL CL 15/05 - 17:00 Hutnik Krakow U18 - Wisla U18
POL CL 15/05 - 17:00 Lechia Gdansk U18 - Slask U18
POL CL 15/05 - 17:00 Pogon Szczecin U18 - เลช พอซนาน U18
POR LP2 15/05 - 17:00 Chaves - Leixoes
RUS FNL 15/05 - 17:00 Baltika - FK Krylya Sovetov Samara
RUS FNL 15/05 - 17:00 Orenburg - D. Bryansk
RUS FNL 15/05 - 17:00 SKA Khabarovsk - Alania Vladikavkaz
RUS FNL 15/05 - 17:00 Torpedo Moscow - Shinnik Yaroslavl
RUS FNL 15/05 - 17:00 Yenisey - Omsk
RUS SDW 15/05 - 17:00 Rubin Kazan W - Lokomotiv Moscow W
SOU KL1 15/05 - 17:00 Incheon - Gwangju FC
SPA SDBWPO 15/05 - 17:00 San Sebastian Reyes - Algeciras
SPA TD 15/05 - 17:00 Union Viera - Santa Ursula
SPA PDW 15/05 - 17:00 Atl. Madrid W - Athletic Bilbao W
POL CL 15/05 - 17:15 Gornik Z. U18 - Jagiellonia U18
ITA P1 15/05 - 17:30 Ascoli U19 - กายารี่ U19
ITA SAW 15/05 - 17:30 Sassuolo W - AC Milan W
POL D1 15/05 - 17:40 Legnica - Tychy
ARM PL 15/05 - 18:00 Pyunik Yerevan - Noah
ARM PL 15/05 - 18:00 Urartu - Ararat-Armenia
BEL VLR 15/05 - 18:00 Slutsk 2 - Minsk 2
DEN 1D 15/05 - 18:00 Silkeborg - Koge
DEN 2D 15/05 - 18:00 SfB-Oure - Brabrand
DEN 2D 15/05 - 18:00 Sydvest - B.93
DEN 2D 15/05 - 18:00 Vanlose - Skovshoved
EST MW 15/05 - 18:00 Ajax Tallinna W - Tallina Kalev W
EST MW 15/05 - 18:00 Tammeka Tartu W - Flora W
GEO CEL2 15/05 - 18:00 Shevardeni Tbilisi - FC Gareji Sagarejo
GEO CEL2 15/05 - 18:00 Zugdidi - Merani Martvili
ITA P1 15/05 - 18:00 อินเตอร์ มิลาน U19 - ฟิออเรนติน่า U19
KAZ PL 15/05 - 18:00 Ordabasy - Tobol
KYR PL 15/05 - 18:00 Neftchi Kochkor-Ata - Kaganat
LIT IL 15/05 - 18:00 Babrungas - Zalgiris 2
LIT IL 15/05 - 18:00 FK Minija - FK Panevezys 2
POL IIIL 15/05 - 18:00 Zaglebie 2 - Foto-Higiena Gac
POL IIIL 15/05 - 18:00 Cracovia 2 - Stal Krasnik
ROM L1 15/05 - 18:00 Poli Iasi - FC Hermannstadt
RUS FNL 15/05 - 18:00 Spartak Moscow 2 - Chertanovo M.
RUS FNL 15/05 - 18:00 Veles Moscow - Tekstilshtik
RUS PFL 15/05 - 18:00 Krasnyy - Lipetsk
RUS PFL 15/05 - 18:00 Kvant - Znamya Noginsk
RUS PFL 15/05 - 18:00 Saratov - Saturn Ramenskoye
SPA TD 15/05 - 18:00 Las Palmas C - SD Tenisca
SPA TD 15/05 - 18:00 Panaderia - Atl. Paso
SWE S 15/05 - 18:00 Akropolis - Orgryte
SWE D1 15/05 - 18:00 Skovde AIK - Trollhattan
SWE D1 15/05 - 18:00 Tvaakers - IFK Malmo
SWE EW 15/05 - 18:00 Norrkoping W - IF Brommapojkarna W
SWI NAW 15/05 - 18:00 FF Lugano 1976 W - Servette Geneve FC W
TOG CN 15/05 - 18:00 Sara Sport - ASC Kara
WAL CP 15/05 - 18:00 Barry - Caernarfon
WAL CP 15/05 - 18:00 Penybont - Connahs Q.
WAL CP 15/05 - 18:00 TNS - Bala
WAL CP 15/05 - 18:00 Cardiff Metropolitan - Flint
WAL CP 15/05 - 18:00 Haverfordwest - Druids
WAL CP 15/05 - 18:00 Newtown - Aberystwyth
ZAM SL 15/05 - 18:00 Kitwe United - Kabwe
ENG PL 15/05 - 18:30 เบิร์นลี่ย์ - ลีดส์ ยูไนเต็ด
BEL VL 15/05 - 18:30 Neman - Shakhtyor Soligorsk
BEL PL 15/05 - 18:30 Naftan - Krumkachy
DEN 2D 15/05 - 18:30 VSK Aarhus - Holstebro
DEN 2D 15/05 - 18:30 Roskilde KFUM's - Slagelse
NOR NIFLP 15/05 - 18:30 Crusaders - Coleraine
SCO P 15/05 - 18:30 Hibernian - เซลติก
SCO P 15/05 - 18:30 เรนเจอส์ - Aberdeen
SCO P 15/05 - 18:30 St Johnstone - Livingston
SER SL 15/05 - 18:30 FK Indjija - Proleter
SER SL 15/05 - 18:30 Javor - Cukaricki
SER SL 15/05 - 18:30 Metalac - Novi Pazar
SER SL 15/05 - 18:30 Napredak - Mladost
SER SL 15/05 - 18:30 Rad Beograd - Macva
SER SL 15/05 - 18:30 Zlatibor Cajetina - Radnicki Nis
WOR CFW 15/05 - 18:30 LSK Kvinner W (Nor) - Kolbotn W (Nor)
CHI JL 15/05 - 18:35 Beijing Technology - Guizhou
CHI JL 15/05 - 18:35 Kunshan - Jiangxi Beidamen
CHI JL 15/05 - 18:35 Xinjiang Tianshan - Zhejiang Professional
DEN 2D 15/05 - 18:45 FA 2000 - Hillerod
GRE SL2 15/05 - 18:45 AO Trikala - Doxa Dramas
GRE SL2 15/05 - 18:45 Apollon Larissa - Karaiskakis
GRE SL2 15/05 - 18:45 O.F. Ierapetra - Panachaiki
GRE FL 15/05 - 18:45 Panserraikos - PO Triglia
BEL SLW 15/05 - 19:00 RSC Anderlecht W - Leuven W
BUL V 15/05 - 19:00 Lok. Gorna - Svoge
CZE 1LW 15/05 - 19:00 Sparta Prague W - Slavia Prague W
DEN 1D 15/05 - 19:00 Hvidovre IF - Vendsyssel
DEN 2D 15/05 - 19:00 Aarhus Fremad - BK Frem
DEN 2D 15/05 - 19:00 Holbaek - Middelfart
DEN 2D 15/05 - 19:00 Naesby - Jammerbugt
ENG PLU18 15/05 - 19:00 นิวคาสเซิ่ล ยูไนเต็ด U18 - เอฟเวอร์ตัน U18
GER 3L 15/05 - 19:00 ดุ๊ยส์บวร์ก - Ingolstadt
GER 3L 15/05 - 19:00 Uerdingen - Magdeburg
GER 3L 15/05 - 19:00 Unterhaching - Hansa Rostock
GER 3L 15/05 - 19:00 Verl - Mannheim
GER 3L 15/05 - 19:00 วิคตอเรีย โคโลญจน์ - Kaiserslautern
GER RW 15/05 - 19:00 Ahlen - Rodinghausen
GER RW 15/05 - 19:00 Bonner - Homberg
GER RW 15/05 - 19:00 Fortuna Koln - B. Monchengladbach II
GER RW 15/05 - 19:00 Lippstadt - Schalke II
GER RW 15/05 - 19:00 RW Essen - Alemannia Aachen
GER RW 15/05 - 19:00 Wegberg-Beeck - Preussen Munster
GER RW 15/05 - 19:00 Wiedenbruck - Wuppertaler
GER RS 15/05 - 19:00 Alzenau - Schott Mainz
GER RS 15/05 - 19:00 Bahlinger - Walldorf
GER RS 15/05 - 19:00 Balingen - FC 08 Homburg
GER RS 15/05 - 19:00 Giessen - Pirmasens
GER RS 15/05 - 19:00 Grossaspach - FSV Frankfurt
GER RS 15/05 - 19:00 Hoffenheim II - Elversberg
GER RS 15/05 - 19:00 Offenbach - RW Koblenz
GER RS 15/05 - 19:00 Steinbach Haiger - Kassel
GER RS 15/05 - 19:00 Ulm - Stuttgart II
KEN PL 15/05 - 19:00 Bandari - Bidco United
KEN PL 15/05 - 19:00 Western Stima - Posta Rangers
LIT IL 15/05 - 19:00 Riteriai 2 - Neptunas
POL IIIL 15/05 - 19:00 T. Mazowiecki - KS Kutno
POL IIIL 15/05 - 19:00 Chemik Police - Unia Swarzedz
RUS PFL 15/05 - 19:00 SKA Rostov - Krasnodar 3
RUS PFL 15/05 - 19:00 Khimik-Arsenal - Salyut-Belgorod
RUS PFL 15/05 - 19:00 Vidnoe - Kursk
SLO 2SNL 15/05 - 19:00 Triglav - Nafta
SWE EW 15/05 - 19:00 Alingsas FC W - Umea W
TAJ VL 15/05 - 19:00 Khatlon - Kuktosh
UGA PL 15/05 - 19:00 Villa - Vipers
WOR CFW 15/05 - 19:00 Floya W (Nor) - Medkila W (Nor)
WOR CFW 15/05 - 19:00 Grimstad W (Nor) - Klepp W (Nor)
WOR CFW 15/05 - 19:00 Roa W (Nor) - Lyn W (Nor)
WOR CFW 15/05 - 19:00 Valerenga W (Nor) - Rosenborg W (Nor)
FAR 1D 15/05 - 19:15 Vikingur 2 - FC Suduroy
KEN PL 15/05 - 19:15 Leopards - Nzoia Sugar
DR L1 15/05 - 19:30 JSK - Dauphins Noirs
MAL SL 15/05 - 19:30 Big Bullets - TN Stars
MAL SL 15/05 - 19:30 Civo Utd - Mighty Wanderers
MAL SL 15/05 - 19:30 Mzuni - Kamuzu Barracks
CRO 2HNL 15/05 - 19:55 Junak Sinj - Solin
ITA SA 15/05 - 20:00 เจนัว - อตาลันต้า
ITA SA 15/05 - 20:00 สเปเซีย - โตริโน่
ALB FD 15/05 - 20:00 Besa Kavaje - Tomori Berat
ALB FD 15/05 - 20:00 Burreli - Dinamo Tirana
ALB FD 15/05 - 20:00 Egnatia Rrogozhine - Pogradeci
ALB FD 15/05 - 20:00 Vora - Korabi Peshkopi
ALB FD 15/05 - 20:00 Flamurtari - Cerrik
ALB FD 15/05 - 20:00 Lushnja - Elbasani
BUR PL 15/05 - 20:00 Les Elephants - Dynamik
BUR PL 15/05 - 20:00 Royal de Muramvya - Bumamuru
BUR PL 15/05 - 20:00 Rukinzo - Inter Star
CZE 1L 15/05 - 20:00 Opava - Sigma Olomouc
CZE 1LW 15/05 - 20:00 Plzen W - Slovacko W
DEN 1D 15/05 - 20:00 Esbjerg - Viborg
DEN 2D 15/05 - 20:00 Bronshoj - Roskilde
DEN 2D 15/05 - 20:00 Nykobing - AB Copenhagen
EST M 15/05 - 20:00 Narva - Legion
ESW SMTNPL 15/05 - 20:00 Moneni Pirates - Mbabane Highlanders
FIN KGC 15/05 - 20:00 Vaajakoski - เอร์กูเลส
HUN NBIW 15/05 - 20:00 Kelen W - Gyor W
ICE I 15/05 - 20:00 Throttur - Vestri
ICE UW 15/05 - 20:00 Tindastoll W - IBV Vestmannaeyjar W
IRE NLW 15/05 - 20:00 Shelbourne W - Galway WFC W
ITA SD 15/05 - 20:00 Feltre - Adriese
ITA SD 15/05 - 20:00 ACN Siena - San Donato
ITA P2 15/05 - 20:00 ปาร์มา U19 - Pordenone U19
ITA SAW 15/05 - 20:00 Fiorentina W - Empoli W
ITA SAW 15/05 - 20:00 Inter W - Florentia W
KAZ PL 15/05 - 20:00 Atyrau - Taraz
LES PL 15/05 - 20:00 CCX - Kick4Life
LES PL 15/05 - 20:00 LCS - Linare
LES PL 15/05 - 20:00 Matlama - Likhopo
LES PL 15/05 - 20:00 Mazenod - Defence Force
MOL DN 15/05 - 20:00 Dinamo-Auto - เชอร์ริฟ ติราสโพล
MOZ M 15/05 - 20:00 Black Bulls - Desportivo Maputo
MOZ M 15/05 - 20:00 Costa do Sol - Ferroviario Maputo
POL D2 15/05 - 20:00 Pruszkow - Blekitni Stargard
POL IIIL 15/05 - 20:00 Sokol Aleksandrow L. - Concordia Elblag
POL IIIL 15/05 - 20:00 Ursus Warszawa - W. Mazowieckie
POL IIIL 15/05 - 20:00 Zambrow - Wasilkow
POL IIIL 15/05 - 20:00 Elana Torun - Pogon Szczecin II
POL IIIL 15/05 - 20:00 Warta Gorzow - Nysa
RUS FNL 15/05 - 20:00 Akron Togliatti - F. Voronezh
RUS FNL 15/05 - 20:00 FK Chayka - Neftekhimik
RUS FNL 15/05 - 20:00 Krasnodar 2 - Volgar-Astrakhan
RUS FNL 15/05 - 20:00 Tomsk - Nizhny Novgorod
SLO P 15/05 - 20:00 Bravo - Tabor Sezana
SLO 3SNL 15/05 - 20:00 Dravograd - NK Bistrica
SOU PL 15/05 - 20:00 Tshakhuma - Maritzburg Utd
SWE S 15/05 - 20:00 Brage - Norrby
SWE S 15/05 - 20:00 Sundsvall - Vasalunds
SWE EW 15/05 - 20:00 Kalmar W - Alvsjo W
SWE EW 15/05 - 20:00 Uppsala W - Mallbackens W
SWI PL 15/05 - 20:00 Sion II - Bellinzona
TAN LKB 15/05 - 20:00 Mtibwa Sugar - Tanzania Prisons
TAN LKB 15/05 - 20:00 Namungo - Young Africans
TUR TFF3LPO 15/05 - 20:00 Aksaray Bld. - Bursa
TUR TFF3LPO 15/05 - 20:00 Malatya - 1928 Bucaspor
UGA PL 15/05 - 20:00 BUL - Bright Stars
UGA PL 15/05 - 20:00 Express - UPDF
UGA PL 15/05 - 20:00 Mbarara City - Onduparaka FC
UGA PL 15/05 - 20:00 URA SC - Police
UGA PL 15/05 - 20:00 Wakiso Giants - Airtel Kitara
UKR PL 15/05 - 20:00 Ahrobiznes Volochysk - Ch. Odessa
UKR DL 15/05 - 20:00 Chaika - Volyn Lutsk 2
UKR DL 15/05 - 20:00 Chernihiv - Nyva Vinnytsya
WOR CFW 15/05 - 20:00 Arna-Bjornar W (Nor) - Avaldsnes W (Nor)
WOR CFW 15/05 - 20:00 Sandviken W (Nor) - Asane W (Nor)
ZAM SL 15/05 - 20:00 Nkwazi - Young Green Eagles
ZAM SL 15/05 - 20:00 Power Dynamos - ZESCO
ZAM SL 15/05 - 20:00 Red Arrows - Forest Rangers
SAU D1 15/05 - 20:10 Al Draih - Jeddah
POL D2 15/05 - 20:15 GKS Katowice - Suwalki
GER B 15/05 - 20:30 Arminia Bielefeld - ฮอฟเฟ่นไฮม์
GER B 15/05 - 20:30 เอาก์สบวร์ก - แวร์เดอร์ เบรเมน
GER B 15/05 - 20:30 เลเวอร์คูเซ่น - ยูเนี่ยน เบอร์ลิน
GER B 15/05 - 20:30 โบรุสเซีย มึนเช่นกลัดบัค - สตุ๊ตการ์ต
GER B 15/05 - 20:30 ไฟร์บวร์ก - บาเยิร์น มิวนิค
GER B 15/05 - 20:30 แฮร์ธ่า เบอร์ลิน - โคโลญจน์
GER B 15/05 - 20:30 ชาลเก้ 04 - แฟร้งค์เฟิร์ต
BEL VL 15/05 - 20:30 Vitebsk - Energetik-BGU
BEL PL 15/05 - 20:30 Lida - Lokomotiv Gomel
FAR 1D 15/05 - 20:30 HB Torshavn 2 - Skala Itrottarfelag
NOR OBOS 15/05 - 20:30 Aalesund - Bryne
POL CL 15/05 - 20:30 Cracovia U18 - Gwarek Zabrze U18
ROM L1 15/05 - 20:30 Astra - FC Voluntari
ENG PL 15/05 - 21:00 เซาแธมป์ตัน - ฟูแล่ม
ANG G 15/05 - 21:00 C.R.D. Libolo - Ferroviario do Huambo
ANG G 15/05 - 21:00 Onze Bravos - Cuando Cubango
ARG PAW 15/05 - 21:00 Gimnasia L.P. W - Boca Juniors W
ARG PAW 15/05 - 21:00 Independiente W - Platense W
ARG PAW 15/05 - 21:00 San Lorenzo W - Social Atletico Television W
BEL SLW 15/05 - 21:00 Club Brugge W - St. Liege W
BOS PL 15/05 - 21:00 HNK Orasje - Posusje
BUL TL 15/05 - 21:00 Botev Novi Pazar - Chernolomets
BUL TL 15/05 - 21:00 Dorostol - Sportist Toshevo
BUL TL 15/05 - 21:00 Dunav Ruse - Shumen 2007
CYP D2 15/05 - 21:00 ASIL Lysi - Achyronas Liopetriou
CYP D2 15/05 - 21:00 Ayia Napa - Xylotympou
CYP D2 15/05 - 21:00 Chloraka - Aris
CYP D2 15/05 - 21:00 Digenis Akritas - Thoi Lakatamias
CYP D2 15/05 - 21:00 Kouris Erimi - Omonia Aradippou
CYP D2 15/05 - 21:00 Omonia Psevda - Anagennisi Derynia
CYP D2 15/05 - 21:00 Paeek - Othellos Athienou
CYP D2 15/05 - 21:00 Sotiras - Ypsonas
CYP D2 15/05 - 21:00 Zakakiou - Alki Oroklini
DEN 2D 15/05 - 21:00 Thisted FC - Dalum IF
ENG NL 15/05 - 21:00 Aldershot - Hartlepool
ENG NL 15/05 - 21:00 Boreham Wood - Wrexham
ENG NL 15/05 - 21:00 Chesterfield - Wealdstone
ENG NL 15/05 - 21:00 Dag & Red - FC Halifax
ENG NL 15/05 - 21:00 Eastleigh - Barnet
ENG NL 15/05 - 21:00 Maidenhead - Sutton
ENG NL 15/05 - 21:00 Notts Co - Bromley
ENG NL 15/05 - 21:00 Solihull Moors - Woking
ENG NL 15/05 - 21:00 Weymouth - Altrincham
ENG NL 15/05 - 21:00 เยโอวิล ทาวน์ - King’s Lynn
FAR 1D 15/05 - 21:00 AB Argir - Sandur
FIN V 15/05 - 21:00 AC Oulu - SJK
FIN V 15/05 - 21:00 HIFK - Ilves
ICE D2 15/05 - 21:00 Leiknir F. - Haukar
ICE D2 15/05 - 21:00 Magni - Njardvik
ICE D2 15/05 - 21:00 Throttur Vogar - Fjardabyggd
ICE UW 15/05 - 21:00 Keflavik W - Throttur W
ICE UW 15/05 - 21:00 Valur W - Fylkir W
ITA SD 15/05 - 21:00 Arconatese - Sestri Levante
ITA SD 15/05 - 21:00 Castellanzese - HSL Derthona
ITA SD 15/05 - 21:00 Saluzzo - Bra
ITA SD 15/05 - 21:00 Mestre - Luparense
ITA SD 15/05 - 21:00 San Giorgio-Sedico - Manzanese
ITA SD 15/05 - 21:00 Trento - Virtus Bolzano
ITA SD 15/05 - 21:00 G.S. Bagnolese - Mezzolara
ITA SD 15/05 - 21:00 Pianese - Montevarchi Calcio
ITA SD 15/05 - 21:00 Sangiovannese - Cannara
ITA SD 15/05 - 21:00 Tiferno Lerchi - Montespaccato
ITA SD 15/05 - 21:00 Nocerina - Insieme Formia
ITA P2 15/05 - 21:00 Cremonese U19 - Vicenza U19
NOR NIFLP 15/05 - 21:00 Glentoran - Cliftonville
NOR NIFLP 15/05 - 21:00 Linfield - Larne
NOR NIFLP 15/05 - 21:00 Dungannon - Ballymena
NOR NIFLP 15/05 - 21:00 Portadown - Carrick Rangers
NOR 2MFL 15/05 - 21:00 Bregalnica Stip - Tikves
NOR 2MFL 15/05 - 21:00 Drita - FK Korab
NOR 2MFL 15/05 - 21:00 FK Skopje - Veleshta
NOR 2MFL 15/05 - 21:00 Kadino Skopje - KF Gostivar
NOR 2MFL 15/05 - 21:00 Plackovica - Osogovo
NOR 2MFL 15/05 - 21:00 Pobeda - Kozuv Gevgelija
NOR 2MFL 15/05 - 21:00 Sasa - Rosoman 83
NOR 2MFL 15/05 - 21:00 Sloga Vinica - Kit Go Pehchevo
NOR 2MFL 15/05 - 21:00 Teteks - Ohrid
PAR DI 15/05 - 21:00 2 de Mayo - 3 de Febrero
PAR DI 15/05 - 21:00 Diaz - Rubio Nu
PAR DI 15/05 - 21:00 Fernando de la Mora - Fulgencio Yegros
POL D1 15/05 - 21:00 Leczna - Odra Opole
POL IIIL 15/05 - 21:00 Blonianka Blonie - Radomsko
POL IIIL 15/05 - 21:00 Starogard Gdanski - Sroda
POL IIIL 15/05 - 21:00 Gryf Wejherowo - Swinoujscie
POL IIIL 15/05 - 21:00 Biala Podlaska - Lewart Lubartow
POL IIIL 15/05 - 21:00 Ostrowiec Swietokrzyski - Wisloka Debica
POL CL 15/05 - 21:00 UKS SMS Lodz U18 - Arka Gdynia U18
POL EW 15/05 - 21:00 Olimpia Szczecin W - Bydgoszcz W
POR LP2 15/05 - 21:00 Vilafranquense - CD Cova da Piedade
RUS PFL 15/05 - 21:00 Ryazan - FK Strogino Moscow
RUS SDW 15/05 - 21:00 CSKA Moscow W - Zvezda 2005 W
SER SL 15/05 - 21:00 ปาร์ติซาน เบลเกรด - FK Vozdovac
SPA LL2 15/05 - 21:00 Castellon - พอนเฟร์ราดิน่า
SPA SDB 15/05 - 21:00 Levante B - เยย์ด้า
SPA TD 15/05 - 21:00 Colegios Diocesanos - Becerril
SPA PDW 15/05 - 21:00 Dep. La Coruna W - Espanyol W
SWE D1 15/05 - 21:00 Orebro Syr. - Taby
SWE D1 15/05 - 21:00 Sylvia - Umea FC
SWE D1 15/05 - 21:00 Assyriska IK - Atvidabergs
SWE D1 15/05 - 21:00 Linkoping City - Ljungskile
SWE D1 15/05 - 21:00 Lunds - Vanersborgs IF
SWE D1 15/05 - 21:00 Oskarshamns - Osterlen FF
SWI PL 15/05 - 21:00 Rapperswil - Etoile-Carouge
SWI PL 15/05 - 21:00 Stade Nyonnais - Bruhl
SWI PL 15/05 - 21:00 Breitenrain - Koniz
SWI PL 15/05 - 21:00 YF Juventus - Munsingen
SWI PL 15/05 - 21:00 Zurich II - Black Stars
SWI NAW 15/05 - 21:00 Zurich W - Young Boys W
UKR PL 15/05 - 21:00 Mykolaiv - Kremin
UKR DL 15/05 - 21:00 Kryvbas - MFC Metalurh
UKR DL 15/05 - 21:00 Metal Kharkiv - Balkany
UNI UAEL 15/05 - 21:00 Al Fujairah - Al Wahda
NET E 15/05 - 21:30 เอ็นเอซี เบรด้า - โวเลนดัม
ANG G 15/05 - 21:30 Baixa de Cassanje - Sporting de Cabinda
ANG G 15/05 - 21:30 Interclube - Petro Atletico
ANG G 15/05 - 21:30 Sagrada - Desportivo Huila
BRA CP 15/05 - 21:30 Cascavel CR - Maringa FC
BRA CP 15/05 - 21:30 Cianorte - Azuriz
BRA CP 15/05 - 21:30 Londrina - Cascavel
BRA CP 15/05 - 21:30 Parana - Operario
BRA CP 15/05 - 21:30 Rio Branco PR - Coritiba
BRA CP 15/05 - 21:30 โตเลโด - Athletico-PR
BUL P 15/05 - 21:30 โดโกเรต์ส รัซกราด - Arda
DR L1 15/05 - 21:30 RCK - Renaissance
GUI L1 15/05 - 21:30 Fello Star - Hafia
ITA SD 15/05 - 21:30 Foligno - Trastevere Calcio
POR PL 15/05 - 21:30 Boavista - Portimonense
POR PL 15/05 - 21:30 SC Farense - Tondela
ROM L3 15/05 - 21:30 Braila - Bucovina Radauti
ROM L3 15/05 - 21:30 Cugir - Zalau
ROM L3 15/05 - 21:30 Filiasi - Corona Brasov
ROM L3 15/05 - 21:30 Foresta Suceava - Otelul
ROM L3 15/05 - 21:30 Soimii Lipova - Magura Cisnadie
ROM L3 15/05 - 21:30 Unirea Dej - Baia Mare
ROM L3 15/05 - 21:30 Vedita Colonesti - SR Brasov
ROM L3 15/05 - 21:30 Viitorul Selimbar - Crisul Chisineu Cris
SER SL 15/05 - 21:30 BSK Borca - BASK
SER SL 15/05 - 21:30 Lokomotiva Beograd - Lestane
SER SL 15/05 - 21:30 Radnicki Obrenovac - Mladenovac
SER SL 15/05 - 21:30 Sindjelic Beograd - Radnicki Beograd
SPA SDB 15/05 - 21:30 Osasuna B - Racing Santander
SPA TD 15/05 - 21:30 UC Cartes - UD Samano
SPA TD 15/05 - 21:30 Lagun Onak - Tolosa FC
SPA TD 15/05 - 21:30 Comillas - River Ebro
SWI PL 15/05 - 21:30 Basel II - Bavois
SLO P 15/05 - 21:45 มาริบอร์ - ND Gorica
ARM AC 15/05 - 22:00 Ararat Yerevan - Alashkert
AUS TB 15/05 - 22:00 Altach - Ried
AUS TB 15/05 - 22:00 ออสเตรียเวียนนา - St. Polten
AUS TB 15/05 - 22:00 Hartberg - Admira
BOS PL 15/05 - 22:00 Drina Zvornik - Leotar
BOS PL 15/05 - 22:00 Modrica - Kozarska Dubica
BOS PL 15/05 - 22:00 Novi Grad - Kozara
BOS PL 15/05 - 22:00 Prijedor - Sloga Doboj
BOS PL 15/05 - 22:00 Slavija - Tekstilac
BOS PL 15/05 - 22:00 Sutjeska Foca - Ljubic Prnjavor
BOS PL 15/05 - 22:00 Zeljeznicar Banja Luka - Podrinje Janja
BOS PL 15/05 - 22:00 Zvijezda 09 - Jedinstvo Brcko
BUL TL 15/05 - 22:00 Chernomorets 1919 - Sokol Markovo
BUL TL 15/05 - 22:00 Dimitrovgrad - Atletik Kuklen
BUL TL 15/05 - 22:00 Haskovo 1957 - Zagorets
BUL TL 15/05 - 22:00 Karnobat - Gorski Izvor
BUL TL 15/05 - 22:00 Nesebar - Vereya
BUL TL 15/05 - 22:00 Rodopa Smolyan - Gigant Saedinenie
BUL TL 15/05 - 22:00 Rozova Dolina - Borislav Parvomay
BUL TL 15/05 - 22:00 Spartak Plovdiv - Yambol 1915
BUL TL 15/05 - 22:00 Belasitsa - Perun
BUL TL 15/05 - 22:00 Botev Ihtiman - Velbazhd
BUL TL 15/05 - 22:00 Chepintsi - Gotse Delchev
BUL TL 15/05 - 22:00 Kyustendil - Chavdar Etropole
BUL TL 15/05 - 22:00 Marek - Balkan Botevgrad
BUL TL 15/05 - 22:00 Oborishte - Rilski Sportist
BUL TL 15/05 - 22:00 Razlog - Nadezhda Dobroslavci
BUL TL 15/05 - 22:00 Slivnishki Geroy - Vihren
BUL TL 15/05 - 22:00 Vladaya - Bansko
CRO 1HNL 15/05 - 22:00 Istra 1961 - Slaven Belupo
CRO 3HNLS 15/05 - 22:00 HV Posedarje - Vodice
CRO 3HNLS 15/05 - 22:00 Jadran LP - Neretvanac
CRO 3HNLS 15/05 - 22:00 Neretva - GOSK Dubrovnik
CRO 3HNLS 15/05 - 22:00 Primorac Biograd - Zmaj Blato
CRO 3HNLS 15/05 - 22:00 RNK Split - OSK Otok
CRO 3HNLS 15/05 - 22:00 Zagora - Uskok Klis
CRO 3HNLS 15/05 - 22:00 Zmaj Makarska - Urania Baska Voda
CRO 3HNLW 15/05 - 22:00 Krk - Cres
CZE 1L 15/05 - 22:00 Ostrava - ฟาสตาฟ ซลิน
CZE 1L 15/05 - 22:00 Pribram - ยาโบลเนช
CZE D2 15/05 - 22:00 Blansko - Vysehrad
CZE D2 15/05 - 22:00 Trinec - Prostejov
EGY PL 15/05 - 22:00 Ceramica Cleopatra - Smouha
FAR 1D 15/05 - 22:00 Streymur 2 - NSI Runavik 2
GHA PL 15/05 - 22:00 WAFA - Legon Cities
HUN NBIW 15/05 - 22:00 DVTK W - Ferencvaros W
HUN NBIW 15/05 - 22:00 MTK Hungaria W - Astra Hungary W
ICE D2 15/05 - 22:00 Volsungur - IR Reykjavik
ITA SC 15/05 - 22:00 Bisceglie - Paganese
ITA SC 15/05 - 22:00 Fano - Imolese
ITA SC 15/05 - 22:00 Ravenna - Legnago Salus
ITA SCSC 15/05 - 22:00 Como - Ternana
MOL DN 15/05 - 22:00 Codru Lozova - CSCA Buiucani
MOL DN 15/05 - 22:00 Milsami - Zimbru Chisinau
NIG NNL 15/05 - 22:00 Apex Krane - Ibom Youths
NIG NNL 15/05 - 22:00 Crown FC - Goddosky
NIG NNL 15/05 - 22:00 Gateway Utd. - Holy Arrows
NIG NNL 15/05 - 22:00 Giant Brillars - Calabar Rovers
NIG NNL 15/05 - 22:00 Go Round - Ekiti United
NIG NNL 15/05 - 22:00 J'Atete - One Rocket
NIG NNL 15/05 - 22:00 Kebbi - Malumfashi
NIG NNL 15/05 - 22:00 Kogi - Niger Tornadoes
NIG NNL 15/05 - 22:00 Osun - Delta Force
NIG NNL 15/05 - 22:00 Oyah Sports - Sokoto
NIG NNL 15/05 - 22:00 Stationery Stores - Vandrezzer
NIG NNL 15/05 - 22:00 Taraba - Mighty Jets
NIG NNL 15/05 - 22:00 Yobe Stars - DMD
POL D1 15/05 - 22:00 Chrobry Glogow - Zaglebie Sosnowiec
POL D1 15/05 - 22:00 GKS Jastrzebie - Stomil Olsztyn
POL D1 15/05 - 22:00 Korona Kielce - GKS Belchatow
POL D2 15/05 - 22:00 Hutnik Krakow - Lublin
POL D2 15/05 - 22:00 Lech Poznan 2 - KKS Kalisz
POL D2 15/05 - 22:00 Ol. Grudziadz - Skra
POL D2 15/05 - 22:00 Ostroda - Bytovia Bytow
POL D2 15/05 - 22:00 Pogon Siedlce - Garbarnia
POL D2 15/05 - 22:00 Polkowice - Slask Wroclaw 2
POL IIIL 15/05 - 22:00 Swit - Biala Piska
POL IIIL 15/05 - 22:00 Huragan Morag - Wikielec
POL IIIL 15/05 - 22:00 Kleczew - Jarocin
POL IIIL 15/05 - 22:00 Mieszko - Gwardia Koszalin
POL IIIL 15/05 - 22:00 Goczalkowice Zdroj - Gwarek Tarnowskie Gory
POL IIIL 15/05 - 22:00 Kluczbork - Bielsko-Biala
POL IIIL 15/05 - 22:00 Pawlowice - Legnica 2
POL IIIL 15/05 - 22:00 Piast Zmigrod - Zielona Gora
POL IIIL 15/05 - 22:00 Polonia Swidnica - Brzeg
POL IIIL 15/05 - 22:00 Avia Swidnik - Siarka Tarnobrzeg
POL IIIL 15/05 - 22:00 Jutrzenka Giebultow - Hetman Zamosc
POL IIIL 15/05 - 22:00 Orleta Radzyn - LKS Lagow
POL IIIL 15/05 - 22:00 Sokol Sieniawa - Wisla Pulawy
POL IIIL 15/05 - 22:00 S. Wola - Wiazownica
POR LP2 15/05 - 22:00 Mafra - Arouca
POR LBPIW 15/05 - 22:00 Torreense W - Maritimo W
REP L1 15/05 - 22:00 Patronage Sainte-Anne - JS Talangai
SER PL 15/05 - 22:00 Buducnost Dobanovci - Radnicki 1923
SER PL 15/05 - 22:00 Dubocica - IMT Novi Beograd
SER PL 15/05 - 22:00 Jagodina - Kabel Novi Sad
SER PL 15/05 - 22:00 Kolubara - Borac 1926
SER PL 15/05 - 22:00 Loznica - Zemun
SER PL 15/05 - 22:00 Sloga Kraljevo - Graficar Beograd
SER PL 15/05 - 22:00 Sremska Mitrovica - Din. Vranje
SER PL 15/05 - 22:00 Zeleznicar Pancevo - Radnicki Pirot
SER SL 15/05 - 22:00 1. Maj Ruma - Dinamo Pancevo
SER SL 15/05 - 22:00 Backa 1901 - Jedinstvo SP
SER SL 15/05 - 22:00 Hajduk 1912 - Becej
SER SL 15/05 - 22:00 Omladinac NB - Kozara BVS
SER SL 15/05 - 22:00 Sloboda NK - Mladost GAT
SER SL 15/05 - 22:00 Sloga Conoplja - Feniks 1995
SER SL 15/05 - 22:00 Stari Banovci - Radnicki Zrenjanin
SER SL 15/05 - 22:00 Stari Grad - Vojvodina Perlez
SER SL 15/05 - 22:00 Vrsac - Radnicki 1912
SER SL 15/05 - 22:00 Moravac - Medosevac
SER SL 15/05 - 22:00 Morava Vladicin Han - Kablovi
SER SL 15/05 - 22:00 Toplicanin - Trstenik
SER SL 15/05 - 22:00 Buducnost Krusik - Trepca
SER SL 15/05 - 22:00 Jedinstvo U. - Sumadija Arandjelovac
SER SL 15/05 - 22:00 Sloboda - Mladi Radnik
SER SL 15/05 - 22:00 Sloga Petrovac - Susica
SER SL 15/05 - 22:00 Smederevo - Macva Bogatic
SER SL 15/05 - 22:00 Takovo - Josanica
SER SL 15/05 - 22:00 Tutin - Sloga Pozega
SLO F 15/05 - 22:00 Z. Moravce-Vrable - Slovan Bratislava
SLO F 15/05 - 22:00 Michalovce - Sered
SLO F 15/05 - 22:00 Ruzomberok - Nitra
SLO F 15/05 - 22:00 Senica - Pohronie
SLO 2 15/05 - 22:00 Bardejov - Podbrezova
SLO 2 15/05 - 22:00 FC Kosice - Zilina B
SLO 2 15/05 - 22:00 Komarno - Banska Bystrica
SLO 2 15/05 - 22:00 Petrzalka - Dubnica
SLO 2 15/05 - 22:00 Puchov - L. Mikulas
SLO 2 15/05 - 22:00 Samorin - Skalica
SLO 2 15/05 - 22:00 Slovan Bratislava B - Trebisov
SLO 2SNL 15/05 - 22:00 Dob - NK Krka
SLO 2SNL 15/05 - 22:00 Radomlje - Brezice
SLO 2SNL 15/05 - 22:00 Rudar - Bilje
SLO 2SNL 15/05 - 22:00 Fuzinar - Beltinci
SLO 2SNL 15/05 - 22:00 Krsko - Jadran Dekani
SLO 2SNL 15/05 - 22:00 NK Smartno - Brda
SLO 2SNL 15/05 - 22:00 Primorje - Drava
SLO 3SNL 15/05 - 22:00 Dravinja - Rogaska
SLO 3SNL 15/05 - 22:00 Smarje - Sampion Celje
SLO 3SNL 15/05 - 22:00 Grosuplje - Postojna
SLO 3SNL 15/05 - 22:00 Izola - Ljubljana Svoboda
SLO 3SNL 15/05 - 22:00 Sencur - Fama Vipava
SLO 3SNL 15/05 - 22:00 NK Adria - Zagorje
SLO 3SNL 15/05 - 22:00 Sava Kranj - Sobec Lesce
SLO 3SNL 15/05 - 22:00 Skofja Loka - Ziri
SPA SDB 15/05 - 22:00 Mutilvera - Alaves B
SPA TD 15/05 - 22:00 Ribamontan al Mar - Castro
SPA TD 15/05 - 22:00 Selaya - Atletico Albericia
SPA TD 15/05 - 22:00 Santurtzi - Urgatzi
SPA TD 15/05 - 22:00 Sodupe - Balmaseda
SPA TD 15/05 - 22:00 La Granja - Penaranda
SPA TD 15/05 - 22:00 Collerense - San Rafael
SPA TD 15/05 - 22:00 Manacor - Santanyi
SPA TD 15/05 - 22:00 Manzanares - Illescas
SWE S 15/05 - 22:00 Helsingborg - Osters
SWI NAW 15/05 - 22:00 Basel W - Luzern W
TUR SL 15/05 - 22:00 อันคารากือจือ - อลันยาสปอร์
TUR SL 15/05 - 22:00 อันตาลยาสปอร์ - คอนยาสปอร์
TUR SL 15/05 - 22:00 Hatayspor - Gaziantep
TUR SL 15/05 - 22:00 Karagumruk - Denizlispor
TUR SL 15/05 - 22:00 ริเซสปอร์ - อิสตันบูล บูยูคเซ็ค
TUR SL 15/05 - 22:00 ชีวาสสปอร์ - คาซิมปาซ่า
IRA D1 15/05 - 22:10 Malavan - Shahin Bushehr
NIG L1 15/05 - 22:15 ASGNN - US Gendarmerie
NIG NNL 15/05 - 22:25 ABS - Shekarau
BEL VL 15/05 - 22:30 Zhodino - Isloch
BEL PL 15/05 - 22:30 Petrikov - Baranovici
BOS PL 15/05 - 22:30 Bratstvo Gracanica - Capljina
BOS PL 15/05 - 22:30 Gorazde - Vis Simm-Bau
BOS PL 15/05 - 22:30 Gradacac - Hadzici
BOS PL 15/05 - 22:30 Jedinstvo Bihac - Igman K.
BOS PL 15/05 - 22:30 TOSK Tesanj - Travnik
CRO 2HNL 15/05 - 22:30 Dugopolje - Sesvete
CRO 2HNL 15/05 - 22:30 Medjimurje Cakovec - Hajduk Split 2
CRO 2HNL 15/05 - 22:30 Zapresic - Bijelo Brdo
CRO 3HNLC 15/05 - 22:30 HASK - Karlovac
CRO 3HNLC 15/05 - 22:30 Jarun - Vrapce
CRO 3HNLC 15/05 - 22:30 Maksimir - Kurilovec
CRO 3HNLC 15/05 - 22:30 Mladost Petrinja - Trnje
CRO 3HNLC 15/05 - 22:30 Ponikve - Gaj Mace
CRO 3HNLC 15/05 - 22:30 Spansko - Segesta
CRO 3HNLC 15/05 - 22:30 Vrbovec - Dugo Selo
CRO 3HNLC 15/05 - 22:30 Zagorec K. - Lucko
CRO 3HNLN 15/05 - 22:30 Podravac Virje - Varteks Varazdin
CRO 3HNLE 15/05 - 22:30 Croatia Dakovo - Pleternica
CRO 3HNLE 15/05 - 22:30 NASK Nasice - Marsonia
CRO 3HNLE 15/05 - 22:30 Oriolik - Belisce
CRO 3HNLE 15/05 - 22:30 Slavonac Bukovlje - Vukovar 1991
CRO 3HNLE 15/05 - 22:30 Slavonija Pozega - Vihor Jelisavac
CRO 3HNLE 15/05 - 22:30 Sloga NG - Bedem Ivankovo
CRO 3HNLE 15/05 - 22:30 Valpovka - Cepin
CRO 3HNLE 15/05 - 22:30 Vuteks Sloga - Granicar Zupanja
CRO 3HNLW 15/05 - 22:30 Crikvenica - Vinodol
CRO 3HNLW 15/05 - 22:30 Naprijed Hreljin - Rudar Labin
CRO 3HNLW 15/05 - 22:30 Nehaj Senj - Grobnican
CRO 3HNLW 15/05 - 22:30 Novigrad - Jadran Porec
CRO 3HNLW 15/05 - 22:30 Rovinj - Buje
CRO 3HNLW 15/05 - 22:30 Uljanik Pula - Pazinka
EST MW 15/05 - 22:30 Tulevik W - Saku Sporting W
IVO L1 15/05 - 22:30 ASI d'Abengourou - Academie de FAD
SPA SDB 15/05 - 22:30 Atzeneta - L Hospitalet
SPA TD 15/05 - 22:30 Felanitx - Binissalem
SPA TD 15/05 - 22:30 Ibarra - Villa Santa Brigida
SWE D1 15/05 - 22:30 Brommapojkarna - Hudiksvalls
SWI PL 15/05 - 22:30 Yverdon - Cham
SAU SPL 15/05 - 22:55 Al-Fateh - Al Wehda
SAU D1 15/05 - 22:55 Al-Nahda - Al Feiha
SAU D1 15/05 - 22:55 Al Thuqbah - Al Najoom
ITA SA 15/05 - 23:00 ยูเวนตุส - อินเตอร์ มิลาน
AFR CAFCL 15/05 - 23:00 CR Belouizdad - เอสเปรานซ์
AFR CAFCL 15/05 - 23:00 Kaizer Chiefs - Simba
BUR PL 15/05 - 23:00 Majestic - Rahimo
BUR PL 15/05 - 23:00 US Ouagadougou - Bobo-Dioulasso
EST M 15/05 - 23:00 Flora - Tammeka
FAR 1D 15/05 - 23:00 B36 Torshavn 2 - Klaksvik 2
FIN KGC 15/05 - 23:00 OLS Oulu - Rovaniemi 2
FRA N 15/05 - 23:00 Bastia - Red Star
FRA N 15/05 - 23:00 Bastia-Borgo - Creteil
FRA N 15/05 - 23:00 Boulogne - Quevilly Rouen
FRA N 15/05 - 23:00 Bourg en Bresse - Cholet
FRA N 15/05 - 23:00 Concarneau - Avranches
FRA N 15/05 - 23:00 Laval - Orleans
FRA N 15/05 - 23:00 Le Mans - Annecy
FRA N 15/05 - 23:00 Sete - Stade Briochin
FRA N 15/05 - 23:00 Villefranche - Sporting Club Lyon
GUI L1 15/05 - 23:00 Loubha - Kaloum Star
ICE D2 15/05 - 23:00 Reynir - Fjallabyggd
ICE UW 15/05 - 23:00 Breidablik W - Thor/KA W
ICE UW 15/05 - 23:00 Selfoss W - Stjarnan W
IVO L1 15/05 - 23:00 Sporting Gagnoa - Bassam
NOR OBOS 15/05 - 23:00 Asane - Fredrikstad
NOR OBOS 15/05 - 23:00 Ham-Kam - Stjordals Blink
NOR OBOS 15/05 - 23:00 Jerv - KFUM Oslo
NOR OBOS 15/05 - 23:00 Ranheim - Grorud
NOR OBOS 15/05 - 23:00 Sogndal - Ull/Kisa
NOR OBOS 15/05 - 23:00 Strommen - Raufoss
PER L1 15/05 - 23:00 Binacional - Cesar Vallejo
POL IIIL 15/05 - 23:00 Ruch Chorzow - ROW Rybnik
SLO F 15/05 - 23:00 เทรนซิน - Dun. Streda
SPA SDB 15/05 - 23:00 Valencia B - Prat
SPA SDB 15/05 - 23:00 เอร์กูเลส - Cornella
SPA SDBWPO 15/05 - 23:00 Burgos CF - Calahorra
SPA TD 15/05 - 23:00 CD Vitoria - Gernika
SPA TD 15/05 - 23:00 Pasaia - Real Sociedad C
SPA TD 15/05 - 23:00 Urduliz - Sestao
SPA TD 15/05 - 23:00 Acero - Hercules B
SPA TD 15/05 - 23:00 Ibiza Islas Pitiusas - Sant Jordi
SPA TD 15/05 - 23:00 Genova - Alcudia
SPA TD 15/05 - 23:00 Atl. Ibanes - Madridejos
SPA TD 15/05 - 23:00 Torrijos - Guadalajara
TAN LKB 15/05 - 23:00 Azam - Kinondoni MC
ENG FAC 15/05 - 23:15 เชลซี - เลสเตอร์ ซิตี้
GIB NL 15/05 - 23:15 Mons Calpe - Europa FC
SIE PL 15/05 - 23:15 Bai Bureh Warriors - Diamond Stars
SIE PL 15/05 - 23:15 Central Parade - Anti Drugs Strikers
SIE PL 15/05 - 23:15 Kamboi Eagles - Kallon
SPA TD 15/05 - 23:15 Durango - Somorrostro
SAU SPL 15/05 - 23:20 Al-Raed - Al-Taawon
GRE SL 15/05 - 23:30 AEL Larissa - Giannina
GRE SL 15/05 - 23:30 Atromitos - Volos
GRE SL 15/05 - 23:30 OFI Crete - Panetolikos
GRE SL 15/05 - 23:30 Smyrnis - Lamia
SLO 3SNL 15/05 - 23:30 Korotan - Dobrovce
SPA LL2 15/05 - 23:30 ซีดี ลูโก - ซีดี มิรานเดส
SPA TD 15/05 - 23:30 Racing Santander B - Escobedo
SPA TD 15/05 - 23:30 Revilla - Barreda Balompie
SPA TD 15/05 - 23:30 Ferriolense - Santa Catalina Atletico
SPA PDW 15/05 - 23:30 Rayo Vallecano W - Real Sociedad W
SAU D1 15/05 - 23:35 Al Taee - Al-Kawkab
SAU D1 15/05 - 23:35 Ohod - Al Jabalain
NET E 15/05 - 23:45 กราฟแช็พ - โรด้า เจซี
ARG PB 16/05 - 00:00 Flandria - Justo Jose de Urquiza
BRA BA2W 16/05 - 00:00 Atletico-MG W - Alianca GO W
BUL P 16/05 - 00:00 Lok. Plovdiv - ซีเอสเคเอ โซเฟีย
EGY PL 16/05 - 00:00 Misr Lel Makkasa - El Gouna
IRE PD 16/05 - 00:00 Longford - Bohemians
IRE PD 16/05 - 00:00 Shamrock Rovers - เดอร์รี่ ซิตี้
IRE NLW 16/05 - 00:00 Peamount W - Cork City W
MAL PD 16/05 - 00:00 Black Stars - AS Nianan
MOR BP 16/05 - 00:00 Olympique de Safi - IR Tanger
MOR BP 16/05 - 00:00 Renaissance Zemamra - Chabab Mohammedia
MOR B2 16/05 - 00:00 KAC Kenitra - Chabab Atlas Khenifra
MOR B2 16/05 - 00:00 Sale - Chabab Benguerir
MOR B2 16/05 - 00:00 Union Touarga - RAC Casablanca
NIG NNL 16/05 - 00:00 Bendel - Abia Comets
POR PL 16/05 - 00:00 เบนฟิก้า - สปอร์ติ้ง ลิสบอน
POR CP 16/05 - 00:00 Trofense - Anadia
SPA TD 16/05 - 00:00 Ourense CF - Fisterra
SPA TD 16/05 - 00:00 Conil - Coria C.F.
SPA TD 16/05 - 00:00 โรด้า เจซี - Silla CF
SPA TD 16/05 - 00:00 Saguntino - Villarreal C
SWE D1 16/05 - 00:00 Gefle - Haninge
SWI NAW 16/05 - 00:00 Grasshoppers W - St. Gallen W
USA MLS 16/05 - 00:00 นิวยอร์ก ซิตี้ เอฟซี - โตรอนโต้ เอฟซี
CRO 1HNL 16/05 - 00:05 Lok. Zagreb - Osijek
POL IIIL 16/05 - 00:11 Polonia Warszawa - Grodzisk M.
BEL VL 16/05 - 00:30 บาเต้ โบริซอฟ - Rukh Brest
CYP CC 16/05 - 00:30 Anorthosis - Ol. Nicosia
CZE 1L 16/05 - 00:30 Slovacko - Bohemians 1905
IRE NLW 16/05 - 00:30 Wexford Youths Football Club W - Bohemians WFC W
JOR PL 16/05 - 00:30 Al Hussein - Al Jalil
SPA TD 16/05 - 00:30 Andratx - Platges de Calvia
TUR SL 16/05 - 00:30 กาลาตาซาราย - เยนิ มาลัตยาสปอร์
TUR SL 16/05 - 00:30 เกิซเทเป้ - เบซิคตัส
TUR SL 16/05 - 00:30 เคย์เสรีสปอร์ - เฟเนร์บาห์เช่
TUR SL 16/05 - 00:30 แทร็บซอนสปอร์ - Genclerbirligi
TUR TFF3LPO 16/05 - 00:30 Fethiyespor - Iskenderun
TUR TFF3LPO 16/05 - 00:30 Isparta 32 Spor - Erokspor
ARG PAW 16/05 - 01:00 Huracan W - UAI Urquiza W
ARG PAW 16/05 - 01:00 River Plate W - Estudiantes W
BRA CB 16/05 - 01:00 Brasiliense - Ceilandia
BRA CC 16/05 - 01:00 Rio Branco-VN - Rio Branco ES
BRA CPA2 16/05 - 01:00 Agua Santa - Portuguesa Santista
BRA CPA2 16/05 - 01:00 Juventus-SP - EC Sao Bernardo
BRA CPA2 16/05 - 01:00 Monte Azul - RB Brasil
BRA CPA2 16/05 - 01:00 Oeste - Rio Claro
BRA CPA2 16/05 - 01:00 Piracicaba - Atibaia
BRA CPA2 16/05 - 01:00 Portuguesa - Audax-SP
BRA CPA2 16/05 - 01:00 Sao Bernardo - Velo Clube
BRA CPA2 16/05 - 01:00 Taubate - Sertaozinho
BRA CP 16/05 - 01:00 Santa Cruz de Natal - ASSU
BRA BW 16/05 - 01:00 Botafogo RJ W - Minas ICESP W
BRA BA2W 16/05 - 01:00 Botafogo PB W - Santos Dumont W
BRA BA2W 16/05 - 01:00 Esmac W - Sao Raimundo RR W
FRA L2 16/05 - 01:00 ก็อง - Clermont
FRA L2 16/05 - 01:00 Chateauroux - อฌักซิโอ้
FRA L2 16/05 - 01:00 Dunkerque - ตูลูส
FRA L2 16/05 - 01:00 Grenoble - Rodez
FRA L2 16/05 - 01:00 เลอ อาฟร์ - ทรัวส์
FRA L2 16/05 - 01:00 Nancy - อาเมียงส์
FRA L2 16/05 - 01:00 Niort - แก็งก็อง
FRA L2 16/05 - 01:00 Paris FC - Chambly
FRA L2 16/05 - 01:00 Pau FC - Valenciennes
FRA L2 16/05 - 01:00 Sochaux - Auxerre
IRE D1 16/05 - 01:00 Cobh Ramblers - Shelbourne
IRE NLW 16/05 - 01:00 Athlone WFC W - Dublin Waves W
IVO L1 16/05 - 01:00 San Pedro - Africa Sports
NOR OBOS 16/05 - 01:00 Sandnes - Start
SAU SPL 16/05 - 01:00 Damac - Al-Ittihad FC
SLO P 16/05 - 01:00 Aluminij - Mura
SPA SDBWPO 16/05 - 01:00 Linares - Amorebieta
SPA SDBWPO 16/05 - 01:00 R. Sociedad B - อันดอร์รา
URU PD 16/05 - 01:00 Villa Espanola - Progreso
BUR PL 16/05 - 01:15 Etoile Filante - Sonabel Ouagadougou
PER L1 16/05 - 01:15 Dep. Municipal - Cusco
ARG PN 16/05 - 01:30 Barracas Central - Instituto
ARG PN 16/05 - 01:30 CA Estudiantes - Quilmes
ARG TF 16/05 - 01:30 Villa Mitre - Sportivo Estudiantes
ARG PB 16/05 - 01:30 Canuelas - Sacachispas
ARG PB 16/05 - 01:30 Comunicaciones - Defensores Unidos
ARG PB 16/05 - 01:30 Dep. Merlo - Argentino de Quilmes
ARG PB 16/05 - 01:30 San Miguel - Los Andes
ARG PC 16/05 - 01:30 Deportivo Espanol - Claypole
ARG PC 16/05 - 01:30 El Porvenir - Laferrere
ARG PC 16/05 - 01:30 Excursionistas - Leandro N. Alem
ARG PC 16/05 - 01:30 San Martin Burzaco - Ituzaingo
ARG PC 16/05 - 01:30 Sportivo Italiano - Dock Sud
ARG PD 16/05 - 01:30 Argentino de Rosario - Liniers
ARG PD 16/05 - 01:30 CSR Espanol - Yupanqui
ARG PAW 16/05 - 01:30 Rosario Central W - Villa San Carlos W
BRA CC 16/05 - 01:30 Crato - Pacajus
BRA CC 16/05 - 01:30 Icasa - Caucaia
ROM L1 16/05 - 01:30 Univ. Craiova - ซีเอฟอาร์ คลูจ์
SWI SL 16/05 - 01:30 บาเซิ่ล - ซูริค
SWI SL 16/05 - 01:30 ลูกาโน - เอฟซี ซิยง
SWI SL 16/05 - 01:30 St. Gallen - Lausanne
SWI SL 16/05 - 01:30 Vaduz - Servette
SWI SL 16/05 - 01:30 ยัง บอยส์ - Luzern
ITA SA 16/05 - 01:45 โรม่า - ลาซิโอ
BEL JL 16/05 - 01:45 อันเดอร์เลชท์ - เกงค์
SAN CT 16/05 - 01:45 Tre Fiori - La Fiorita
SCO P 16/05 - 01:45 Dundee FC - Raith
SIE PL 16/05 - 01:45 East End Tigers - East End Lions
ENG PL 16/05 - 02:00 ไบรท์ตัน - เวสต์แฮม
NET E 16/05 - 02:00 อัลเมเร่ ซิตี้ - ไนเมเคิน
AFR CAFCL 16/05 - 02:00 อัล อาห์ลี - Mamelodi Sundowns
ARG TF 16/05 - 02:00 Ferro Gen. Pico - Independiente Chivilcoy
BRA CC 16/05 - 02:00 Ceara - Fortaleza
BRA CP 16/05 - 02:00 Perilima - Atl. Cajazeirense
BRA CS 16/05 - 02:00 Sergipe - Lagarto
ECU LP 16/05 - 02:00 Olmedo - Ind. del Valle
EGY PL 16/05 - 02:00 Al Ittihad - El Gaish
MOR B2 16/05 - 02:00 Wydad Fes - Dcheira
SPA LL2 16/05 - 02:00 อัลเมเรีย - อัลบาเซเต้
SPA LL2 16/05 - 02:00 ลาส ปัลมาส - เรอัล ซาราโกซ่า
MOR BP 16/05 - 02:15 Moghreb Tetouan - FAR Rabat
POR PL 16/05 - 02:30 Rio Ave - ปอร์โต้
USA MLS 16/05 - 02:30 แอลเอ กาแลกซี่ - Austin FC
BRA CA 16/05 - 03:00 CSA - CRB
BRA CP 16/05 - 03:00 Remo - Castanhal
BRA CR 16/05 - 03:00 Nautico FC - GAS
USA USLLT 16/05 - 03:00 North Carolina FC U23 - Lionsbridge
BRA CA 16/05 - 03:05 Sao Raimundo AM - Manaus
URU PD 16/05 - 03:15 Wanderers - Boston River
ARG CLP 16/05 - 03:30 Estudiantes L.P. - Independiente
PER L1 16/05 - 03:30 Ayacucho - U. de Deportes
USA USLC 16/05 - 03:30 เบอร์มิงแฮม ซิตี้ - Memphis
BRA CC 16/05 - 04:00 Atletico-CE - Ferroviario
DOM LDF 16/05 - 04:00 Atl. San Francisco - Vega Real
MEX LEMX 16/05 - 04:00 Atl. Morelia - Tepatitlan de Morelos
NOR CCC 16/05 - 04:00 Universidad O&M (Dom) - Flames United (Sma)
PAN LPF 16/05 - 04:00 Veraguas - Deportivo Universitario
USA USLLT 16/05 - 04:00 FC Florida U23 - Florida Elite
USA NWSLW 16/05 - 04:00 Racing Louisville W - Kansas City NWSL W
VEN PD 16/05 - 04:00 La Guaira - Gran Valencia
ECU LP 16/05 - 04:30 U. Catolica - Delfin
PAR PD 16/05 - 04:45 Sol de America - Sp. Luqueno
ARU DH 16/05 - 05:00 Deportivo Nacional - Racing Club Aruba
BRA CR 16/05 - 05:00 Rio Negro - Sao Raimundo RR
BRA BA2W 16/05 - 05:00 Assermurb W - Ariquemes W
URU PD 16/05 - 05:30 Montevideo City - Sud America
MEX LMX 16/05 - 06:00 Puebla - Atlas
PER L1 16/05 - 06:00 Cienciano - U. San Martin
USA MLS 16/05 - 06:00 แอตแลนต้า ยูไนเต็ด - Club de Foot Montreal
USA USLC 16/05 - 06:00 Hartford Athletic - Pittsburgh
USA USLLT 16/05 - 06:00 Dayton - Kings Hammer
USA USLLT 16/05 - 06:00 Kalamazoo FC - South Bend Lions
USA USLLT 16/05 - 06:00 Lehigh Valley - เร้ดดิ้ง
USA USLLT 16/05 - 06:00 Wake FC - West Virginia
USA USLLT 16/05 - 06:00 West Chester Utd - RC New Jersey
USA NWSLW 16/05 - 06:00 Gotham W - Houston Dash W
VEN PD 16/05 - 06:15 Dep. Tachira - Estudiantes Merida
USA MLS 16/05 - 06:30 Philadelphia Union - นิวยอร์ก เร้ด บูลล์ส
USA USLLT 16/05 - 06:30 Flint City - Toledo Villa
USA USLLT 16/05 - 06:30 Malaga City - Western Mass Pioneers
USA NISA 16/05 - 06:30 Maryland Bobcats - LA Force
ARG CLP 16/05 - 07:00 Colon Santa FE - Talleres Cordoba
ARG PN 16/05 - 07:00 CA Mitre - Agropecuario
ARU DH 16/05 - 07:00 Bubali - Dakota
ECU LP 16/05 - 07:00 Emelec - Guayaquil City
GUA LN 16/05 - 07:00 Comunicaciones - Iztapa
NIC LPU20 16/05 - 07:00 Managua FC U20 - Diriangen U20
NOR CCC 16/05 - 07:00 Delfines Del Este (Dom) - Metropolitan FA (Pur)
PAR PD 16/05 - 07:00 12 de Octubre - Guairena FC
USA MLS 16/05 - 07:00 มินเนโซต้า ยูไนเต็ด - เอฟซี ดัลลัส
USA USLC 16/05 - 07:00 Tampa Bay - Phoenix Rising
USA USLLO 16/05 - 07:00 Forward Madison - North Carolina
USA USLLT 16/05 - 07:00 Menace - Green Bay Voyageurs
USA USLLT 16/05 - 07:00 Mississippi Brilla - Round Rock
USA NISA 16/05 - 07:00 San Diego 1904 - Detroit
BRA CC 16/05 - 07:05 Fluminense - ฟลาเมงโก
EL PD 16/05 - 08:00 Santa Tecla - FAS
NIC LP 16/05 - 08:00 Diriangen - Ferretti
USA MLS 16/05 - 08:00 โคโลราโด้ ราปิดส์ - ฮุสตัน ไดนาโม
MEX LMX 16/05 - 08:05 Cruz Azul - Toluca
USA MLS 16/05 - 08:30 รีล ซอลต์ เลค - แนชวิลล์ เอสซี
USA USLC 16/05 - 08:30 New Mexico - Austin Bold
USA MLS 16/05 - 09:00 ซาน โฮเซ่ เอิร์ธเควกส์ - พอร์ทแลนด์ ทิมเบอร์
USA NWSLW 16/05 - 09:00 Reign W - North Carolina Courage W
COS LA 16/05 - 10:00 Puntarenas FC - Guanacasteca
JAP NLW 16/05 - 10:00 Harima Albion W - Nittaidai W
JAP J3L 16/05 - 11:00 Grulla Morioka - เอฟซี กิฟู
JAP J3L 16/05 - 11:00 Imabari - คามาทามาเร่ ซานูกิ
JAP J3L 16/05 - 11:00 YSCC - Tegevajaro Miyazaki
JAP NLW 16/05 - 11:00 Yamato Sylphid W - Angeviolet Hiroshima W
JAP NLW 16/05 - 11:00 Yokohama FC Seagulls W - Kunoichi W
AUS NPLNNSW 16/05 - 11:30 Valentine - Edgeworth E.
AUS NPLNSW 16/05 - 11:30 Wollongong Wolves - Rockdale City Suns
AUS NPLNSW 16/05 - 12:00 Sydney Utd - Sydney Olympic
AUS NPLV 16/05 - 12:00 St Albans - Oakleigh Cannons
JAP J2L 16/05 - 12:00 เกียวโต แซงก้า - มิโตะ ฮอลลี่ฮ็อค
JAP J2L 16/05 - 12:00 มอนเตดิโอะ ยามากาตะ - เอฮิเมะเอฟซี
JAP J2L 16/05 - 12:00 โอมิยะ อาร์ดิย่า - ฟาเจียโน โอคายามา
JAP J3L 16/05 - 12:00 Fukushima Utd - Vanraure
JAP J3L 16/05 - 12:00 โรอัสโซ่ คุมาโมโตะ - Nagano
JAP J3L 16/05 - 12:00 Toyama - Azul Claro Numazu
JAP NLW 16/05 - 12:00 Setagaya Sfida FC W - FC Takatsuki Speranza W
SOU KL1 16/05 - 12:00 Jeju Utd - Daegu
JAP NLW 15/05 - 11:00 Finished Ehime W 0 - 1 Orca Kamogawa W 0 - 0
JAP NLW 15/05 - 11:00 Finished NGU Nagoya W 1 - 1 C-Osaka W 1 - 0
AUS NPLT 15/05 - 11:15 Finished Devonport 2 - 0 Kingborough Lions 0 - 0
AUS NPLT 15/05 - 11:15 Finished Olympia Warriors 1 - 4 South Hobart 1 - 1
AUS NPLNNSW 15/05 - 11:30 Finished Adamstown Rosebud 0 - 4 Maitland 0 - 2
SOU KL1 15/05 - 11:30 Postponed เอฟซี โซล 0 - 0 ช็อนบุก 0 - 0
AUS A 15/05 - 11:35 Finished เวสเทิร์น ยูไนเต็ด 0 - 1 ซิดนีย์ เอฟซี 0 - 0
AUS NPLACT 15/05 - 12:00 Finished Belconnen United 3 - 3 Gungahlin 2 - 1
AUS NPLACT 15/05 - 12:00 Finished Canberra Olympic 2 - 5 Canberra Croatia 2 - 4
AUS NPLV 15/05 - 12:00 Finished Avondale FC 2 - 0 South Melbourne 0 - 0
AUS NPLV 15/05 - 12:00 Finished Eastern Lions 0 - 1 Dandenong City 0 - 1
AUS BPL 15/05 - 12:00 Finished The Lakes FC 2 - 0 Gravatt 0 - 0
JAP J1L 15/05 - 12:00 Finished ชิมิสุ เอสพัลส์ 0 - 3 นาโงย่า แกรมปัส 0 - 1
JAP J1L 15/05 - 12:00 Finished เวกัลตา เซนได 0 - 1 อวิสปา ฟูกูโอกะ 0 - 0
JAP J2L 15/05 - 12:00 Finished จูบิโล อิวาตะ 1 - 0 เธสปา คูซัทสึ 0 - 0
JAP J2L 15/05 - 12:00 Finished เวนท์ฟอเรท โกฟุ 1 - 0 Blaublitz 0 - 0
JAP J2L 15/05 - 12:00 Finished รีโนฟา ยามากูชิ 1 - 0 Sagamihara 0 - 0
JAP J2L 15/05 - 12:00 Finished วี-วาเรน นากาซากิ 2 - 2 เจอีเอฟ ยูไนเต็ด อิชิฮารา 0 - 1
JAP J2L 15/05 - 12:00 Finished มัตซูโมโตะ ยามากะ เอฟซี 0 - 0 ซไวเก้น คานาซาวะ เอฟซี 0 - 0
AUS NPLNSW 15/05 - 12:30 Finished Sutherland Sharks 1 - 5 Northbridge Bulls FC 0 - 2
RUS PFL 15/05 - 13:00 Finished Sakhalin 1 - 1 Kaluga 0 - 0
SOU K3L 15/05 - 13:00 Finished Busan Kyotong 1 - 0 Pyeongtaek Citizen 1 - 0
SOU K3L 15/05 - 13:00 Finished Cheonan City 2 - 2 Paju Citizen 2 - 0
SOU K3L 15/05 - 13:00 Finished Gimpo C. 2 - 0 Cheongju 1 - 0
TAI MFLW 15/05 - 14:00 Postponed Hualien W 0 - 0 Taipei Bear W 0 - 0
SOU KL1 15/05 - 14:30 Postponed Pohang 0 - 0 Seongnam 0 - 0
TAI MFLW 15/05 - 15:00 Postponed Taichung Blue W 0 - 0 New Taipei W 0 - 0
LAO LL 15/05 - 15:30 Postponed Ezra 0 - 0 Lao Army FC 0 - 0
TAI MFLW 15/05 - 15:30 Postponed Kaohsiung W 0 - 0 Taoyuan W 0 - 0
VIE VL2 15/05 - 16:00 Postponed Cong An 0 - 0 Ba Ria Vung Tau 0 - 0
LAO LL 15/05 - 17:00 Postponed Chanthabouly 0 - 0 Viengchanh 0 - 0
VIE VL2 15/05 - 17:00 Postponed BHTS Quang Nam 0 - 0 Dak Lak 0 - 0
ESW SMTNPL 15/05 - 17:30 Postponed Manzini Wanderers 0 - 0 Black Swallows 0 - 0
KEN PL 15/05 - 18:00 Postponed KCB 0 - 0 Nzoia Sugar 0 - 0
CHI SL 15/05 - 19:00 Postponed Henan Songshan Longmen 0 - 0 Guangzhou FC 0 - 0
TAJ VL 15/05 - 19:00 Postponed CSKA Pomir Dushanbe 0 - 0 Ravshan 0 - 0
TAJ VL 15/05 - 19:00 Postponed Khujand 0 - 0 Faizkand 0 - 0
KEN PL 15/05 - 20:00 Postponed Leopards 0 - 0 Kariobangi Sharks 0 - 0
TAN LKB 15/05 - 20:00 Postponed Polisi Tanzania 0 - 0 Simba 0 - 0
ZAM SL 15/05 - 20:00 Postponed Zanaco 0 - 0 Buildcon 0 - 0
KEN PL 15/05 - 20:15 Postponed Bidco United 0 - 0 Kakamega Homeboyz 0 - 0
ENG ILPD 15/05 - 21:00 Cancelled Bognor Regis 0 - 0 Corinthian-Casuals 0 - 0
ENG ILPD 15/05 - 21:00 Cancelled Bowers & Pitsea 0 - 0 Horsham FC 0 - 0
ENG ILPD 15/05 - 21:00 Cancelled Brightlingsea 0 - 0 Carshalton 0 - 0
ENG ILPD 15/05 - 21:00 Cancelled Cheshunt 0 - 0 Cray 0 - 0
ENG ILPD 15/05 - 21:00 Cancelled East Thurrock 0 - 0 Bishop's Stortford 0 - 0
ENG ILPD 15/05 - 21:00 Cancelled Enfield Town 0 - 0 Worthing 0 - 0
ENG ILPD 15/05 - 21:00 Cancelled Haringey 0 - 0 Merstham 0 - 0
ENG ILPD 15/05 - 21:00 Cancelled Hornchurch 0 - 0 Lewes 0 - 0
ENG ILPD 15/05 - 21:00 Cancelled Kingstonian 0 - 0 Folkestone 0 - 0
ENG ILPD 15/05 - 21:00 Cancelled Potters Bar 0 - 0 Leatherhead 0 - 0
ITA SD 15/05 - 21:00 Postponed Santa Maria Cilento 0 - 0 Rende 0 - 0
TOG CN 15/05 - 21:00 Postponed Binah 0 - 0 ASC Kara 0 - 0
ALG L1 15/05 - 22:00 Postponed Medea 0 - 0 MC Alger 0 - 0
ALG L1 15/05 - 22:00 Postponed Skikda 0 - 0 CR Belouizdad 0 - 0
NIG NNL 15/05 - 22:00 Postponed ABS 0 - 0 Yobe Stars 0 - 0
NIG NNL 15/05 - 22:00 Postponed Calabar Rovers 0 - 0 Ekiti United 0 - 0
NIG NNL 15/05 - 22:00 Postponed El Kanemi 0 - 0 Rarara 0 - 0
NIG NNL 15/05 - 22:00 Postponed Giant Brillars 0 - 0 Vandrezzer 0 - 0
NIG NNL 15/05 - 22:00 Postponed Go Round 0 - 0 Nnewi 0 - 0
NIG NNL 15/05 - 22:00 Postponed Green Beret 0 - 0 Gombe 0 - 0
NIG NNL 15/05 - 22:00 Postponed Ibom Youths 0 - 0 Joy Cometh 0 - 0
NIG NNL 15/05 - 22:00 Postponed Kogi 0 - 0 FC Zamfara 0 - 0
NIG NNL 15/05 - 22:00 Postponed Niger Tornadoes 0 - 0 Kebbi 0 - 0
NIG NNL 15/05 - 22:00 Postponed Osun 0 - 0 Dynamite Force 0 - 0
NIG NNL 15/05 - 22:00 Postponed Road Safety 0 - 0 Malumfashi 0 - 0
NIG NNL 15/05 - 22:00 Postponed Shekarau 0 - 0 DMD 0 - 0
NIG NNL 15/05 - 22:00 Postponed Stationery Stores 0 - 0 Nilayo 0 - 0
NIG NNL 15/05 - 22:00 Postponed Taraba 0 - 0 Sokoto 0 - 0
NOR 2MFL 15/05 - 22:00 Cancelled Vellazerimi 0 - 0 Vardari Forino 0 - 0
IRE PD 16/05 - 00:00 Postponed Sligo Rovers 0 - 0 Waterford 0 - 0
MOR BP 16/05 - 00:00 Postponed Rapide Oued Zem 0 - 0 Raja Casablanca 0 - 0
MOR BP 16/05 - 00:00 Postponed Wydad 0 - 0 Difaa El Jadidi 0 - 0
BOL DP 16/05 - 02:00 Postponed Real Potosi 0 - 0 The Strongest 0 - 0
URU PD 16/05 - 03:00 Postponed Nacional 0 - 0 Cerro Largo 0 - 0
URU PD 16/05 - 03:00 Postponed Penarol 0 - 0 Plaza Colonia 0 - 0
BOL DP 16/05 - 04:15 Postponed Royal Pari 0 - 0 Wilstermann 0 - 0
BOL DP 16/05 - 06:30 Postponed Aurora 0 - 0 San Jose 0 - 0
{{content.dateToThai(val.data[0]._*1000|date : 'EEE')}} {{val.data[0]._*1000|date : 'dd/MM/yyyy'}}
{{val.l | limitTo:5}} {{v._*1000|date : 'HH:mm'}} {{v.status1 == '1' ? '' : v.status }} Extra Time Half time Penalties Awaiting Updates {{v.team1}} {{v.status2 ==1 ? '-' : v.score}} {{v.team2}} {{v.halftime}}